Futboll

Nikollë Dushi nënshkruan me Bashkimin e Koretinit


KF Bashkimi ka arritur marrëveshje për sezonin 2019/20 me qendërsulmuesin me përvojë të madhe në Superligën e Kosovës Nikollë Dushi.
Nikollë Dushi në vitet e kaluara veshi fanelat e Vllaznimit, Prishtinës, Fushë Kosovës dhe Hajvalisë në garat e superligës së Kosovës, derisa sezonin e kaluar ishte lojtar kyq i KF Ujvarës së Malishevë, i cili me golat e tij e dërgoi klubin drejt ligë së parë.

You Might Also Like