Futboll

Drita e Prishtina barazojnë në miqësore

Prishtina dhe Drita janë takuar në Obiliq për një ndeshje miqësore.

Pas 90 minutave dy gjigantët kosovarë kanë luajtur baras 1-1.

Të dy golat janë shënuar nga futbollistët nga Mitrovica.

Ardian Muja realizoi për vendasit, derisa Muharrem Jashari për Dritën. /Gazeta Olle/ 

You Might Also Like