Futboll

Robert Rrahmani është lojtar i ri i SC Gjilanit

Sport Club Gjilani ka angazhuar futbollistin Robert Rrahmani dhe kjo është informata më e re që vije nga klubi kuq e bardhë.

Ish-lojtari i Feroniklit ’74, ka përforcuar SC Gjilanin, që kampionatin do t’a nis me shtab teknik të ri dhe me lojtarë të rinj, që po afrohen dhe do të vijnë edhe më tutje këtë verë.

Rrahmani kishte një sezon mjaft të mirë tek Feronikeli ‘74, andaj drejtuesit e SC Gjilanit nuk kanë ndenjur duarkryq, por e kanë sjellë në radhët e veta./kryelajmi.com/.

You Might Also Like