LAJME

Sedat Pajaziti, kryetrajner i KF Kika

Sedat Pajaziti i bashkohet klubit KF Kika si kryetrajner.
KF Kika njofton se ka arritur marrëveshje me trajnerin e mirënjohur Sedat Pajaziti që ta drejtoj klubin në pozitën e kryetrajnerit për sezonin pranveror.
Sedat Pajaziti vjen në KF Kika si kryetrajner pas një përvojë shumëvjeçare në shume klube të njohura kosovare.
KF KIKA i uron mirëseardhje shefit të ri të shtabit teknik dhe i dëshiron suksese në sezonin pranveror me klubin në Ligën e Parë
Po ashtu KF Kika gjatë ditëve në vijim do t’iu njoftojë për sjelljet e reja në klub.

You Might Also Like