LAJME

Almir Ajzeraj edhe dy vite lojtar i FC Drita

Almir Ajzeraj, sulmues krahu te FC Drita së paku edhe dy vite do të jetë pjesë e ekipit bardh e kaltër nga Gjilani. Njëri ndër lojtarët më të shpejtë të FC Drita ka vazhduar kontratën me ekpin e Dritës që së shpejti do të luajë në garat evropiane, shkruan kryelajmi.com.

FC Drita në kampionatin e kaluar është radhitur në vendin e tretë, kurse qysh tashti i ka nisur përgatitjet për stinorin që është në prag dhe ndeshjet evropiane./kryelajmi.com/.

You Might Also Like