Futboll

“Skifterat” udhëtojnë për në Prishtinë

Pavarësisht se dueli ndërmjet Prishtinës dhe Gjilanit nuk do të luhet, tifo grupi “Skifterat” tashmë ka vendosur për të udhëtuar drejt kryeqytetit, shkruan Gazetasheshi.com.

Në faqen zyrtare të tyre kuqebardhët kanë dhënë detaje për udhëtimin e madh drejt kryeqytetit.

Kujtojmë që Ministria e Sportit ka njoftuar FC Prishtinën se ndeshja në stadium nuk do të mund të zhvillohet, pasi që ende nuk është bërë pranimi teknik i stadiumit “Fadil Vokrri”.

Por, kjo është kundërpërgjigja e “Skifterave”:

You Might Also Like