Futboll

Vllaznia barazon, Kika humb (tabela)

 

Vllaznia e Pozharanit në fushë të vet ka barazuar me Flamurtarin e Prishtinës me rezultat 2:2. Golat për Vllazninë i kanë shënuar Endrit Muça dhe Zgjim Mustafa.

Në anën tjetër Kika e Hogoshtit që ka luajtur me Vushtrrinë në Vushtrri ka pësuar humbje me rezultat të thellë 4:1 dhe ka rënë në fund të tabelës, e cila tashti ka këtë pamje:

You Might Also Like