Futboll

Zekirija Ramadani zyrtarisht është kryetrajner i Dritës

Zekirija Ramadani është treneri ynë i ri

Kemi knaqësin të ju njoftojmë që kemi arritur marrëveshje me trenerin shkupjan Zekirija Ramadani.
Ramadani është trener i njohur në futbollin kosovar i cili ka fituar trofe me ekipet paraprake dhe me knaqësi ka pranuar ofertën e klubit.

Klubi dhe Zeka kanë nënshkruar kontratë deri në fund të sezonit 2024/25 me mundësi vazhdimi edhe për një sezon tjetër.

Mirë se vjen Zeko🤍
FC DRITA

You Might Also Like