Show Biz

Adelina Spahija, këngëtarja e mirënjohur që po ka mjaft sukses bëhet pjesë e kompanisë muzikore me te madhe ne Kosovë

Adelina Spahija  këngëtare e njohur  është tashmë pjesë e On Records dhe që është edhe nën menaxhimin e këtij grupi. Ajo po njeh sukses prej muajsh dhe  ka qenë në qendër të medieve për suksesin e saj.  Ajo së fundmi ka publikuar edhe këngën e saj të fundit “Të lutem mos shko”, ajo pritet tashmë të vije me projekte dhe këngë te reja. Ndryshe, ajo njihet si një këngëtare që nuk di të ndalet.  Ajo pritet që shumë shpejt te ketë një sërë bashkëpunimesh me këngëtarë të njohur të estradës kosovare, derisa është vazhdimisht duke punuar pa ndalur ne projektet e saja muzikor.

 

You Might Also Like