Futboll

Blendi Jakupi është lojtar i ri i KF Kika

Postim i KF Kika:
ZYRTARE: Blendi Jakupi i bashkohet KF KIKËS
KF KIKA njofton se ka arritur marrëveshje me mbrojtësin e krahut të djathtë Blendi Jakupin.
Jakupi vjen nga skuadra e Dinamos së Ferizajit ku në sezonin e kaluar pati paraqitje fantastike me këtë skuadër duke i bërë 15 asistime dhe 6 gola.
Blendi Jakupi do të jetë pjesë e Kikës për sezonin 2023/2024.

You Might Also Like