Futboll

FC DRITA – Llapi luhet të shtunën

Këtë të shtune, rikthehemi në tribinë, në përkrahje të klubit tonë të zemrës, që luan ndeshjen e rradhës shumë të rëndësishme, përballë Llapit. Drita ka nevojë për përkrahjen e të gjithë Intelektualëve në rrugën drejt fitores, andaj të shtunën duhet të jemi sa më të bashkuar mbrapa transparentit, për vetëm një qëllim: t’i mbështesim maksimalisht djemtë tanë Bardhë e Kaltër.

Mblidhemi në Champions Bar prej orës 11:30 dhe marshojmë pastaj bashkarisht drejt stadiumit!!

FC DRITA – Llapi
E shtunë, ora 13:00

You Might Also Like