Futboll

Festim Alidema largohet nga FC Drita

Festim Alidema nuk do të jetë më pjesë e FC Drita. Lajmi është konfirmuar nga vetë futbollisti, nëpërmjet një postimi në profilin e tij.

Ai ka dhënë një mesazh falendërimi për të gjithë bashkëlojtarët dhe përkrahësit e skuadrës gjilanase.

Postimi i plotë:

Nga sot nuk jam pjese e FC Drita !
I falenderoj t’gjith perkrahesit e mi per gjithqka
I falenderoj klubin FC Drita per mundsin e dhene
I falenderoj tgjith shtabin e punes treneret doktorat drejtorat per gjithqka
I falenderoj tifozt intelektualet qe mkan perkrah
Edhe kur nuk kam qen ne formen me te mir

You Might Also Like