Futboll

Futbollisti i Gjilanit shënon 4 gola për 10 minuta

Futbollisti i Gjilanit, Betim Haxhimusa, ka thyer një rekord në futbollin kosovar.

Ai ka shënuar katër gola për 10 minuta në ndeshjen ndaj Drenicës.

Haxhimusa realizoi në minutat 47, 49, 53 dhe 57.

Gjilani triumfoi në fund me rezultat të pastër, 4:1.(gazetasheshi)

You Might Also Like