Futboll

Gjilani nënshkruan kontratë me reprezentuesin e Trinidad and Tobago

Gjilani ka sjellë në radhët e veta futbollistin e reprezentacionit të Trinidad Tobago, Trevin Cesar. Lojtari i gjatë 170 centimetra luan në pozitën e qendërsulmuesit dhe është 29 vjeçar. Ai për shtetin e tij ka 20 paraqitje dhe ka shënuar tre gola. Ai ka bërë karrierë në futbollin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës ku u paraqit për shumë skuadra, kurse edicionin e fundit ai luajti për skuadrën e Svay Rieng. Ja ekipet ku ai ka luajtur deri më tashti:

You Might Also Like