Show Biz

Xherdan Shaqiri publikon foto vetëm për të rritur

Futbollisti nga Kosova, Xherdan Shaqiri është mjaft i ndjekur nga fansat në rrjetet më të frekuentuara sociale, shkruan lajmi.net.

Së fundmi, në atë Instagram ka sjell një fotografi teksa shfaqet tërësisht i zhveshur në pjesën e sipërme.

Imazhin e tij e ka cilësuar për të rritur ku përshkrimi që ka bërë është +18, pa lënë anash komentet e shumta që ka pranuar.

Në llogarinë e tij personale, Instagram deri më tani ka mbledhur mbi dy milionë njerëz.

Përndryshe, Shaqiri është futbollist me prejardhje shqiptare i cili luan si mesfushor për klubin anglez Liverpool dhe kombëtaren zvicerane.

You Might Also Like