Futboll

Zyrtare: Gjilani firmos me Gentjan Mezanin

Gjilan, 20 Mars-Skuadra e Gjilanit ditën e sotme ka arritur të finalizoj marrëveshjen me kryetrajnerin nga Shqipëria Gentjan Mezani.

Kryetrajneri Mezani, punën në shtabin teknik të skuadrës e fillon nga dita e nesërme, ku do të startoj me stërvitjet dhe do ti bashkangjitet skuadrës, në përgaditjet për vazhdimin e kampionatit.Ushtruesi i detyrës së kryetrajnerit, Alban Hyseni, do ti rikthehet pozicionit të tijë të mëparshëm si ndihmës i Mezanit.

You Might Also Like