Futboll

Delegohen gjyqtarët për në finalen e Kupës së Kosovës

Siç mësojnë burimet e Kanal10, drejtësia në finalen e Kupës së Kosovës, do të ndahet nga gjyqtari Besfort Kasumi.

Në ndihmën e Kasumit do të jenë asistentët e tij, Granit Hyseni dhe Besnik Morina.

Ndeshja finale në mes të Dritës dhe Llapit, do të zhvillohet në Prishtinë, në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Një numër jashtëzakonisht i madh pritet të jetë në tribunat e stadiumit në kryeqytet, ku spektakli pritet të jetë i garantuar.

/Gazeta OLLE/

You Might Also Like