Futboll

Drita e mëson kundërshtarin në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

U hodh sot shorti për fazën gjysmëfinale të Kupës së Kosovë për edicionin futbollistik 2023-2024, ku kanë kaluar katër skuadra: Ballkani, Drita, Prishtina dhe Suhareka.

Nga shorti i hedhur u përcaktuan edhe dy çiftet gjymëfinaliste të këtij edicioni të Kupës së Kosovës që janë: Ballkani– Suhareka dhe Prishtina-Drita.

Çiftet e fazës gjysmëfinale të Kupës së Kosovës:

Prishtina – Drita

Ballkani – Suhareka

You Might Also Like