Futboll

FC Drita nesër mbanë konferencë shtypi

FC DRITA ju njofton se në prag të ndeshjes së pestë kampionale do të mbajmë konferencën e rradhës për media.

Konferenca është e hapur për të gjitha mediat e interesuara, kurse do të flasin kryetrajneri, Ardian Nuhiu dhe futbollisti, Muharrem Jashari.

FC DRITA – KF Drenica takohen të dielën, ora 16:00, ndërsa konferenca do të mbahet të shtunën, ora 14:00 në stadiumin “Selami Osmani – Bezi” në Gjilan.

FC DRITA ju falënderon për bashkëpunimin e vazhdueshëm.

You Might Also Like