Sportet me dorë

KV DRITA ARRIN NË TURQI

Drita nga Gjilani është para sfidave të mëdha në garën e Kupës Ballkanike në volejboll.

Vashat e Dritës janë përgatitur maksimalisht dhe synojnë rezultate sa më të mira.

Kryetrajneri Lorik Ilazi shpreson në paraqitje sa më dinjitoze në këtë garë mjaft të fortë.

“Kampionet e Kosovës kane arritur në Kushadasi të Turqisë, ku do të zhvillojnë garat në BVA Balkan Cup.

Mbrëmjen e së mërkurës KV Drita është akomoduar në hotelin zyrtar të ekipeve pjesëmarrëse dhe gjithçka ka shkuar sipas planit”, njofton KV Drita.

You Might Also Like