Futboll

Juniorët e Gjilanit s’kanë të ndalur

Juniorët e Gjilanit kanë hyrë në një formë fantastike dhe në këtë kampionat nuk kanë të ndalur duke mposhtur të gjithë kandidatët me radhë. Në ndeshjen e fundit që e kanë luajtur para shikuesve të tyre, këtë djelmosha që udhëhiqen nga kryetrajneri Refik Rexhepaj kanë shënuar fitore të pastër me rezultat 2:0, duke e mposhtur Lirinë e Prizrenit.

Me ketë fitore KF Gjilani vazhdon të prijë bindshëm në raport me kundërshtarët dhe sigurt po marshon drejt titullit të kampionit.

 

You Might Also Like