Futboll

Kika mundi Dardanën si mysafire

Fitore të rëndësishme në grupin B ka shënuar edhe Kika në udhëtim te Dardana për t’i shtuar edhe më shumë pikët në klasifikim dhe për të mbijetuar.

Rezultatet e ditës:

E shtune 

(Grupi B)

Flamurtari – 2 Korriku 3-1
Dardana – Kika 1-2
Ulpiana – KEK-u 3-1

/Gazeta Sheshi/

You Might Also Like