Futboll

Përfundon ndeshja miqësore në Tetovë, Shkëndija e mposht Dritën me rezultat të thellë

Shkëndija 4:0 Drita
⚽ Ademi 30’
⚽ R.Ramadani 38’
⚽ Shala 57’
⚽ Jakupi 59’

Shkëndija dhe Drita janë takuar në një ndeshje miqësore në Tetovë.

Fitore të thellë ka marrë skuadra tetovare me rezultat 4-0.

Ademi, Ramadani, Shala dhe Jakupi kanë qenë realizuesit e golave për skuadrën kuqezi.

Vlen të përmendët se dy trajnerët kanë aktivizuar shumë futbollistë në këtë takim. /Gazeta Olle/

You Might Also Like