Futboll

Vitia mposhti bindshëm Dardanën

Në kuadër të xhiros së 21-të në ‘Grupin B’ të Ligës së Parë në futbollin kosovar sot u ndeshja e fundit, ku u përballën Vitia dhe Dardana e ku ekipi i Vitisë fitoi me rezultat bindës 4:0, me çka edhe më tej mbanë shpresat për inkuadrim në rang më të lartë të garave.

Ndeshja u zhvillua në Stadiumin “Bajram e Gursel Sylejmani” në fshatin Sadovinë.

Vitia – Dardana 4:0

You Might Also Like