Futboll

Vllaznia paralajmëron përforcime nga jashtë

Klubi i Futbollit Vllaznia nga Pozharani, ka paralajmëruar se do të angazhojë lojtarë nga jashtë. Sipas drejtuesve të këtij klubi ata janë në negociata me tre lojtarë dhe janë shumë afër para përmbylljes së marrëveshjes. Nga klubi verdhe e kuq bëhet me dije se janë pranë angazhimit të një lojtari që vije nga Kampionati i Turqisë dhe dy lojtarë nigerianë. Bëhet me dije se që të tre lojtarët i përkasin repartit sulmues.

You Might Also Like