Futboll

Altin Aliu nënshkruan edhe për dy vite me Gjilanin

Futbollisti i ri dhe tejet perspektiv, Alitin Aliu i mbetet edhe më tej Gjilanit. Lojtari ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me ekipin kuq e bardh. Një gjë të tillë në faqen e tij në facebook e ka bërë vetë futbollisti, i cili ka shkruar:

Me këtë postim e konfirmoj se kom arritur marveshje me SC GJILAN-in edhe për 2 vite tjera…
Edhe dy vite tjera djers për SC GJILAN-in dhe SKIFTERAT

You Might Also Like