Gjilan

Drita barazon me Ulpianën

Drita e ka zhvilluar edhe ndeshjen e fundit parasezonale para nisjes së edicionit të ri garues, shkruan Gazetasheshi.com.

Kaltërbardhët në stadiumin e “Qytetit” në Gjilan, e mikëpriten skuadrën e inkuadruar në Superligë, Ulpianën.

Përballja e kësaj ndeshje ka përfunduar me rezultat të barabartë 2:2 dhe kjo ndeshje është testuar edhe nga sistemi VAR.

Golat për skuadrën gjilanase i ka shënuar Albin Krasniqi dhe Esosa Priestley. Ndërsa, për lipjanasit Santos dhe Rezi.

Ky takim është zhvilluar pa praninë e publikut, shkak i çështjeve teknike ku është kërkuar nga FFK.

/Gazeta Sheshi/

 

You Might Also Like