Futboll

Drita sjell tri përforcime

Skuadra e Dritës, ka zyrtarizuar tre futbollistë. Ish-sulmuesi i Llapit, Alban Mavriqi, Toni Salihu dhe Viktor Kuka, janë tri përforcimet e bëra nga skuadra bardh e katërt.

You Might Also Like