Futboll

FC Drita i uron suksese Muharrem Jasharit dhe Hajdin Salihut

Dyshja Hajdin Salihu dhe Muharrem Jashari karrierën e tyre do ta vazhdojnë në kampionatin Ukrainas te ekipi LNZ Cherkasy.
Marrëveshja për transferimin e lojtarëve është arritur mes dy klubeve pas shumë negociatave dhe tani Dini dhe Muli do të jenë pjesë e ekipit nga Ukraina.
Klubi FC DRITA u dëshiron shumë suksese në vazhdim të karrierë dyshes që deri dje ishte e tyre dhe që tash kanë kaluar në futbollin ukrainas.

You Might Also Like