Futboll

Gjilani – Feronikli ’74, formacionet zyrtare

Gjilani dhe Feronikeli ’74 do të përballen në stadiumin me bari sintetik në Gjilan në kuadër të xhiros së 12-të.

Është një përballje e dy skuadrave nga pjesa e poshtme e tabelës të cilat kërkojnë pikët për tu ngjitur.

Si vendasit ashtu edhe mysafirët në këtë sfidë vijnë pas humbjeve në fundjavën që lamë pas dhe kërkojnë të rikthehen te fitoret.

Formacionet zyrtare:

Gjilani: Halimi, Kqiku, Bejtulai, Shehi, Ismajli, Acka, Shabani, Ismaili, Cale, Basa, Milev.

Feroniekli ’74: Bujupi, Bardhoku, Bruqi, Lladrovci, Aliti, Rrahmani, Shabani, Cervadiku, Berisha, Avdyli, Bachare.

/Gazeta Olle/

You Might Also Like