Futboll

Gjilani mposhti Prishtinën në miqësore

 

Gjilani ka mposhtur Prishtinën me rezultat 2:0, në një miqësore që ështtë zhvilluar këtë të enjte në Stadiumin e Qytetit në Gjilan. Të dy golat për gjilanasit i ka shënuar Isa Eminhaziri, kurse kjo ndeshje ka qenë një test i mirë për të dy kryetrajnërët për të provuar ekipet e tyre. Gjilani ka dëshmuar se për momentin është ekip më i përgatitur dhe pret që në këtë kampionat të zhvillojë lojëra të pëlqyeshme

You Might Also Like