Futboll

Idrizi: Na mungoi fati

Shpëtim Idrizi, kryetrajner ka theksuar: 

“Sot na ka munguar fati sikurse ndeshjet tjera. Po krijojmë shumë raste por nuk po arrijmë të realizojmë. Sulmuesi afrikan, Bismark, është më i miri në Superligë dhe këtë do ta vërtetojë në ndeshjet që do të shfaqen në vazhdim”, tha Shpëtim Idrizi.

You Might Also Like