Gjilan

Ka ndërruar jetë mësimdhënësi në pension Isa Demiri

Ka ndërruar jetë mësimdhënësi në pension Isa Demiri, është bërë e ditur nga familjarët e tij. Isa Demiri deri në pensionimin e tij vite më parë kishte punuar në Shkollën Fillore “Selami Hallaqi” si mësimdhënës i fizikës, shkruan kryelajmi.com.

Në postimin e familjarëve të tij thuhet:

Sot, me 30 Shtator 2022 ndrroj jete baba yne, Isa Demiri duke na lene te pikelluar pergjithmone!

Babe, do t’me mungosh jashtezakonisht shume. Shpyrti yt pushofte ne parajse. Ne, femijet e tu kemi qene dhe do te jemi gjithmone krenar qe patem fatin te jemi femije te tu.

Pushoni te qete prinderit e mij, dhe falimnderit perjete për gjithcka qe bete për ne.

JU DUAM PERJETESISHT ne femijet e juaj: Urani, Valoni, Yllja dhe Valja!

You Might Also Like