Muzikë, Show Biz

Këngë e re nga Tarabuka Band & DJ Star dhe Meti Maloku

Tarabuka Band dhe DJ Star pas bashkëpunimeve të shumta ndër to të suksesshmet me këngëtaren Ryva Kajtazi kësaj radhë do të sjellin projektin e tyre më të ri në bashkëpunim me këngëtarin gjilanas Meti Maloku. Kënga është krijim i kompozuar nga Ardian Kastrati me tekst të Suzana Fazliut, me videoklip të realizuar nga Bug Production. Duhet përkujtuar që ky është bashkëpunimi i parë në mes Tarabuka Band& DJ Star dhe këngëtarit Meti Maloku, i cili vije në prag të festave të fundvitit.

spoti

You Might Also Like