Futboll

Kika e Vllaznia pësojnë humbje (tabela)

Kika e Vllaznia pësojnë humbje

Dy ekipet nga Anamorava që garojnë në Ligën e Parë të Kosovës, Grupi B kanë pësuar humbje në ndeshjen e xhiros së parë në Grupin B.

Kika e Hogoshtit ka qenë mysafire e Flamurtarit në Prishtinë dhe ka pësuar me rezultat 0:2.\

Ngjashëm edhe Vllaznia e Pozharanit ka qenë mysafire e Vjosës së Shtimes dhe ka pësuar me rezultat 0:2.

Pas xhiros së parë, tabela në Ligën e Parë të Kosovës, Grupi B ka këtë pamje:

You Might Also Like