Sportet me dorë

KV Drita mposht Suharekën në çerekfinale të Kupës

Klubi i Volejbollit Drita nga Gjilani, në çerekfinale të Kupës së Kosovës në Volejboll, në Suharekë e ka mposhtur Golden Eagle Therandën me rezultat 3:1 në sete dhe është kualifikuar në gjysmëfinale të Kupës.

Kjo është një arritje e madhe e djemve të KV Drita, të cilët po luftojnë edhe në kampionat, ku gati se e kanë të siguruar play-offin. /kryelajmi.com/.

You Might Also Like