Futboll

Ledion Muçaj ndahet me Gjilanin

Gjilan,15 Janar-Gjilani sot ka mbyllur bashkëpunimin me lojtarin e ardhur gjatë afatit kalimtar të verës, Ledjon Muçajn.

-Ndërprerja e marrëveshjes erdhi në mirëkuptim të dyanshëm dhe që nga dita e sotme, Ledjon Muçaj nuk është më pjesë e skuadrës së Gjilanit. Klubi e falëmnderon futbollistin dhe i uron suksese në karrierën e tijë futbollistike.

 

You Might Also Like