Futboll

LRFGJ ngushëllon familjen Maliqi

Telegram ngushëllimi për ndarjen nga jeta Bekim Maliqit
Lidhja Rajonale e Futbollit e Gjilanit me pikëllim të madh mori lajmin se është ndarë nga jeta Bekim Maliqi.
E nderuara familje Maliqi, LRF Gjilan ju shpreh ngushëllimet më të sinqerta juve dhe gjithë atyre që e njohën Bekën
Bekimi Maliqi mbrojti ngjyrat e Dritës në vitet më të vështira për vendin ato të 90-ta.
LRF Gjilan shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Maliqi, Klubit Futbollistik “Drita”, si dhe gjithë komunitetit të futbollit.
I përjetshëm kujtimi për Bekën
Me pikëllim të thellë,
Lidhja Rajonale e Futbollit e Gjilanit

You Might Also Like