Futboll

Dallku: E prita golin, për atë i bëra zëvendësimet

Pas fitores 1:0 ndaj Gjilanit, Armend Dallku, kryetrajner i Dukagjinit ka deklaruar:

“Normalisht që kam pritur golin, pasi për atë i bëra edhe zëvendësimet. Jam shumë i lumtur me fitoren e arritur dhe angazhimin që treguan futbollistët në fushë”, u shpreh trajneri vushtrrias i Dukagjinit.

You Might Also Like