Gjilan

Drita e Gjilani ngushëllojnë ata që pësuan në aksidentin e rëndë

 

Dy ekipet gjilanase Drita dhe Gjilani kanë ngushëlluar të gjithë ata që kanë pësuar në aksidentin e rëndë që ka ndodhur pasditën e së enjtes në Gjilan.

 

Në telegramin ngushëllues të SC Gjilani është thënë:

 

“Në këto momente të vështira për qytetarët e qytetit tonë, shprehim ngushëllimet më të sinqerta familjes Çoçaj, për humbjen e antarit të familjes së tyre nga aksidenti tragjik i ditës së sotme.Lutemi për gjendjen e të lënduarëve të cilat u preken nga kjo tragjedi, që ta kalojnë këtë gjendje sa më shpejtë dhe të kthehen në familjet e tyre.

SC Gjilani
Gjilan,07 Mars”

 

Edhe Intelektualët dhe FC Drita kanë ngushëlluar ata që pësuan në aksident

 

“Sot ne qytetin tone ka ndodhur nje aksident mjafte i rende, andaj ne si tifogrup te gjithe te lenduareve i deshirojme sherim sa me te shpejte, kurse per familjaret e te vdekurit shprehim ngushellimet me te sinqerta”

You Might Also Like