Futboll

Gjilani sërish pëson nga ndërprerjet

Prishtina ka triumfuar përballë Gjilanit në ndeshjen e mbetur të javës së parë të Ipko Superligës (1-0), shkruan Gazetasheshi.com.

Golin e vetëm në ndeshje e realizoi mesfushori Diar Miftaraj në minutën e 79-të të ndeshjes.

Me këtë fitore Prishtina ngritet në kuotën e 11 pikëve dhe renditet në vendin e tretë, ndërkohë Gjilanit mbetet në pozitën e pestë me 7 pikë.

You Might Also Like