LAJME

Gjilani sonte mban koncert të madh festiv për bashkatdhetarët

Nën organizimin e Zyrës së Kryetarit dhe me mbështetje të Ministrisë së Diasporës, sonte (e hënë) mban koncert të madh festiv për bashkatdhetarët, ku do të performojnë:

– AlbaFolk dhe Lauta e Malcis’ nga Gjilani

– Ansambli i Këngeve dhe Valleve SHOTA

– Grupi FISNIKET

– Hekuran Krasniqi

Koncerti fillon në ora 19:00, në sheshin Agim Ramadani (para Teatrit)!​

You Might Also Like