Futboll

Gjilani të dielen e pret në shtëpi Flamurtarin

Gjilan, 18 shkurt 2020-Pas startit jo të mirë në kampionat, skuadra e Gjilanit këndelljen dhe rikthimin tek rezultatet pozitive, do ta kërkoj në takimin e javës së 19-të, ku përball do ta ketë ekipin nga Prishtina, KF Flamurtarin.

Ndeshja mes Gjilanit dhe Flamurtarit, zhvillohet të dielën e 23 shkurtit, me fillim në ora 13:00

You Might Also Like