Futboll

Humbin Vllaznia e Kika, mbeten në fund (tabela)

 

 

Dy ekipet nga Anamorava, që garojnë në Ligën e Parë të Kosovës – Grupi B kanë pësuar humbje dhe janë ngjitur për fundin e tabelës.

Vllaznia e Pozharanit, në fushë të vet i ka bërë konak Ferizajt dhe ka pësuar me rezultat të thellë 0:3.

Në anën tjetër, Kika e Hogoshtit ka luajtur në Prishtinë, ku është ndeshur me Ramiz Sadikun dhe ka pësuar me rezultat minimal 1:0.

Pas këtyre humbjeve Kika dhe Vllaznia mbeten  në dy pozitat e fundit në tabelë në Grupin B, e cila ka këtë pamje:

You Might Also Like