Futboll

Ja kur zhvillohet ndeshja Gjilani – Prishtina

Të dielën skuadra zhvillon takimin e fundit në shtëpi
Të dielën e 16 majit skuadra e Gjilanit  luan përball asaj të Prishtinës në shtëpi.
Ndeshja e cila do të zhvillohet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan dhe fillon në ora 15:00. Kjo do të jetë ndeshja e fundit për skuadrën e Gjilanit në shtëpi për këtë edicion garues në Superligë.

You Might Also Like