Futboll

Leotrim Kryeziu i sjell Dritës tri pikë

Drita është kthyer me gjah të plotë duke ngadhënjyer ndaj Trepçës vendase me rezultat minimal 0:1.

Kryetrimi i ndeshjes doli të jetë Leotrim Kryeziu, i cili ka shënuar gol në minutën 86 dhe i soli tri pikë të arta ekipit bardh e kaltër.

You Might Also Like