Futboll

Mesjavë e nxehtë në futbollin kosovar, Drita e Gjilani me kundërshtarë të fortë

Të mërkurën do të jenë tri duele ndërsa të enjtën dy të tjera, shkruan Fansat e Futbollit Kosovar.

Kryendeshja e javës do të jetë ajo në mes të Ballkanit e Dritës që zhvillohet të enjten nga ora 13:00.

Ndërsa, interesante do të jetë edhe sfida në mes të Gjilani dhe Prishtinës.

E mërkure, ora 13:00

Malisheva – Dukagjini

Drenica – Trepça 89

Ferizaj – Llapi

E enjte, ora 13:00

Ballkani – Drita

Gjilani – Prishtina.

You Might Also Like