Futboll

Sedat Shahini, ndihmëstrajner te FC Drita

Sadat Shahini i bashkohet stafit të trajnerit Zekirija Ramadani.
Sadati sot ka filluar punën dhe është prezantuar para lojtarëve së bashku me trenerin Zekirija Ramadani me të cilin kanë qen së bashku te ekipi OHOD Club në Emiratet e bashkuara Arabe.

You Might Also Like