Futboll

Selmani: Besojmë së do të kapim barazhin

Deklarata e Agron Selmanit pas ndeshjes:

“Jam i kënaqur me pikën e fituar dhe besoj se skuadra  në fund do e arrijë objektivin kryesor. Ishte një ndeshje e vështirë ndaj një rivali të fortë siç është Liria, ndaj ne jemi të kënaqur që morëm një pikë, njëherit ky ishte edhe objektivi ynë. Në vazhdim kemi dy ndeshjeve ndaj pretendentëve për titull dhe në rast se nuk mposhtemi besojmë fuqishëm se në fund do arrijmë pozitën e barazhit”, deklaroi Agron Selmani, trajner i Vllaznisë së Pozharanit.

You Might Also Like