Futboll

Selmani: Punuam që t’i minimizojmë gabimet dhe do të reflektojmë

Kastriot Selmani,  sulmues i FC Drita, në konferencën me gazetarë u shpreh optimist për fitore, ndërsa ndeshjen e nesërme e sheh si reflektim të ri.

“Mendoj që pas asaj disfate të pësuar kemi stërvitur gjatë gjithë javës, që t’i minimizojmë gabimet dhe të reflektojmë. Besoj që ky reflektim të filloj nesër dhe nga ndeshja të dalim me tri pikë”, ka thënë Selmani. /kryelajmi.com/.

You Might Also Like